O mnie

O MNIE

dr Maciej Materka

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

W medycynie estetycznej najbardziej podoba mi się odejście od schematów, które są obecne w każdej innej dziedzinie medycyny. To ode mnie zależy jaką ścieżkę wybiorę dla pacjenta. Mam możliwość elastycznego wyboru odpowiedniego planu i razem z pacjentem podjęcia odpowiedniego leczenia.

Najważniejszy jest dla mnie uśmiech na twarzy pacjenta. Dbając o komfort i najlepszy efekt staram się spełnić marzenia i zatrzymać upływający czas.

Kontakt

MOJE DOŚWIADCZENIE

Jestem absolwentem kierunku lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej, uzyskując najwyższe oceny kwalifikujące.

Współpracuję z  Polskim Towarzystwem Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W swojej praktyce zawodowej wykorzystuję tylko i wyłącznie sprawdzone i przebadane wyroby medyczne najlepszych światowych producentów.

Obecnie jestem wykładowcą na uczelniach medycznych, gdzie przekazuję swoją wiedzę przyszłym lekarzom oraz trenerem uznanych na rynku firm medycznych, szkoląc kolegów po fachu z innowacyjnych preparatów do regeneracji skóry twarzy oraz technik zaawansowanych technik iniekcji.

ULUBIONA KLINIKA

Stworzyłem wyjątkowe miejsce na mapie Tych w którym oferuję dostęp do najnowocześniejszych terapii medycyny estetycznej i kosmetologii. ULUBIONA KLINIKA to już moja druga placówka medyczna, którą stworzyłem na bazie doświadczeń Gabinetu z Katowic, poszerzając dostęp do oferty moich zabiegów oraz rozbudowując ofertę o nowy park maszynowy innowacyjnych urządzeń i laserów. To tutaj znajdziesz zarówno podstawowe zabiegi upiększające jak toksyna botulinowa czy kwas hialuronowy oraz największą ofertę preparatów regeneracyjnych czyli stymulatorów tkankowych i autologicznych z certyfikatami medycznymi.

Zrobię wszystko, aby mieszkańcy tych dodali do miejsce do swoich „Ulubionych”.

ULUBIONY ZESPÓŁ

dr Maciej Materka Lekarz Medycyny Estetycznej
dr Mateusz Zachura Lekarz Medycyny Estetycznej
Natalia Murdzia Manager Kliniki

Efekty zabiegów

Miarą moich kwalifikacji nie są dyplomy (chociaż jest ich bardzo dużo), ale uśmiech zadowolonych pacjentów z efektów zabiegowych. To efekty są wizytówką moich umiejętności i doświadczenia.

PRESSROOM

Pobierz logo: