Pierwsza wizyta

KONSULTACJA

Nie ma jednego najlepszego zabiegu dla wszystkich. Każda skóra, każda twarz i jej symetria jest inna dlatego tak ważna jest pierwsza konsultacja u doświadczonego w medycynie estetycznej Lekarza.

Umawiając się na wizytę w Ulubionej Klinice możesz mieć pewność, że empatią wysłucham Twoich potrzeb i problemów z którymi chcesz się ze mną podzielić, a następnie przygotuję indywidualny plan zabiegowy, który pomoże osiągnąć wymarzony efekt.

OCZYSZCZANIE
SKÓRY

Aby upiększyć skórę, wpierw należy ją odpowiednio przygotować i oczyścić, aby składniki aktywne miały możliwość odpowiednio i efektywnie zadziałać na odbudowę jej elastyczności. Przygotowałem dla Ciebie wspólnie z moim kosmetologiem dedykowany zabieg oczyszczający, który przygotuje Cię na zabiegi medycyny estetycznej, a dodatkowo zachęci na pierwszą wizytę w Ulubionej Klinice.

ODBIERZ -100 ZŁ ZNIŻKI

Koszt oczyszczania skóry 199zł zamiast 299zł  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  Jednym z najlepszych zabiegów oczyszczających skórę twarzy są zabiegi z użyciem kwasów. Są to specjalne peelingi chemiczne, które powodują złuszczenie martwego naskórka, redukcję zaskórników, przebarwień, spłycenie zmarszczek, działają antybakteryjnie, odmładzająco, przeciwtrądzikowo i wzmacniająco na naczynia krwionośne.

  Dodatkowo jeśli będzie ku temu wskazanie po pierwszej konsultacji, może być to zamienione na oczyszczanie wodorowe, które podczas kilku etapów doprowadzi skórę do gładkości i efektu świeżości.

  Oczyszczanie twarzy u kosmetologa i polecam pacjentom, którzy mają skórę trądzikową, łojotokową lub tłustą i potrzebują zaawansowanej pielęgnacji, której nie są w stanie w bezpieczny sposób przeprowadzić w domu. Może być również przeprowadzony na skórze normalnej i mieszanej w celu jej dokładnego oczyszczenia i pozbycia się martwego naskórka. Jest to zabieg polecany dla osób w każdym wieku, zarówno kobietom i mężczyznom, który powinien być dla efekty zdrowej i pięknej cery wykonywany okresowo i profilaktycznie.

  Twarz po oczyszczaniu może być zaczerwieniona, podrażniona, a nawet lekko opuchnięta. Przez 24 godziny warto zapewnić jej maksimum regeneracji – nie malować się, zrezygnować z kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych, wieczorem opłukać ją letnią wodą i zastosować krem nawilżający.

  Oczyszczanie skóry kwasami polega na zastosowaniu peelingów chemicznych. Peeling kwasami polecany jest osobom w każdym wieku. U osób z trądzikiem czy zanieczyszczoną skórą ściągają i oczyszczają pory, regulują produkcję sebum, wspierają leczenie trądziku.

  U osób z przebarwieniami redukują i rozjaśniają przebarwienia, wyrównują koloryt.

  W przypadku skóry dojrzałej wzmacniają ją, napinają, poprawiają kondycję, dają efekt lekkiego liftingu.

  Oczyszczanie kwasami polega na aplikowaniu na skórę nowoczesnych kwasów, czy odpowiednio dobranych mieszanek kwasów. To bardzo dobra, skuteczna metoda oczyszczania skóry i poprawy jej kondycji. W zależności od rodzaju kwasów można rozwiązać bardzo różnorodne problemy skóry, takie jak zmiany trądzikowe, suchość skóry, drobne zmarszczki, przebarwienia, wiotkość. Oczyszczanie kwasami przynosi bardzo skuteczne efekty po wykonaniu serii, min 3-4 zabiegów, lub zabiegów łączonych

  Nowoczesne kwasy, której stosujemy w Ulubionej Klinice są doskonałym uzupełnieniem innych terapii, np. lasera frakcyjnego czy mezoterapii mikroigłowej..